مشروح اخبار

فجرسپاسی ظرف سه سال به لیگ برتر صعود می‌کند

علی اصغر کلانتری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مهرورزی، در مورد انتخابش به عنوان سرمربی جدید فجرسپاسی گفت: باشگاه سه چهار گزینه در داخل استان و چند گزینه خارج از استان برای سرمربیگری فجرسپاسی داشت و من هم به باشگاه برنامه داده بودم و در نهایت هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه من را به عنوان سرمربی انتخاب کردند. از زحمات غلام پیروانی برای هدایت تیم فجر در فصل گذشته و اینکه تیم را در لیگ دسته اول حفظ کرد هم تشکر می‌کنم. 

وی در مورد اینکه قول صعود به مدیران باشگاه فجرسپاسی داده اظهار داشت: خود باشگاه برنامه‌ای سه ساله تدوین کرده است که جناب فلاح مدیرعامل جدید باشگاه این برنامه را هدایت می‌کنند و بر اساس این برنامه سال اول به دنبال ساختارسازی و توجه به تیم‌های پایه مدنظر است. سال دوم برطرف شدن ضعف‌های سال اول و در سال سوم نیز صعود به لیگ برتر از اهداف باشگاه است. البته در این مدت تلاش می‌کنیم از برنامه باشگاه جلوتر باشیم. 

کلانتری در مورد انتخاب بازیکنان برای فصل آینده گفت: ۷۰ درصد تیم را بازیکنان سرباز تشکیل می‌دهند. نفراتی که فصل گذشته با تیم قرارداد داشتند و بازیکنانی که سرباز هستند همچنان در خدمت تیم فجرسپاسی خواهند بود.

انتهای پیام/ک

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.