مشروح اخبار

عظیم گوگ جوان آینده دار استقلال

عظیم گوگ جوان آینده دار استقلال

مهرورزی: عظیم گوگ همان جوان پر استعدادی است که در تیم استقلال به خوبی میدرخشد”بازیکنی که نشان می دهد استقلال در آینده نزدیک یک دفاع مطمئن به فوتبال کشورمان معرفی خواهد کرد.

سلام آقای عظیم گوگ لطفا خودتان را بیشتر برای کاربرای سایت مهرورزی معرفی کنید

با سلام عظیم گوگ هستن متولد سال 1374 شهرستان گنبد کاووس. از ده سالگی فوتبال را شروع کرده ام که با رافتن به مدرسه و آکادمی های فوتبال و زیر نظر آقای محمود سیدی و با تشویق پدر گرامی کار خود را اغاز کرده  ام.

پست تخصص شما چیست؟

پست تخصصی بنده دفاع وسط است که در صورت لزوم دفاع چپ هم با صلاح دید مربیان بازی کرده ام.

شما قبل از استقلال سابقه ی بازی در کدام تیم ها را داشته اید؟

قبل از استقلال میشه گفت که فوتبال حرفه ای خودم را در تیم عقاب گنبد با مربی خوب و بازیکن سال های نه چندان دور آقای قدیر غفاری شروع کردم.سه سال را زیر نظر ایشان بودم و سپس به تیم نساجی مازندران پیوسته ام.طی دو سالی که در قائمشهر مشغول بودم با بدشانسی دچار مصدومیت شدیدی شده ام که مدتی از فوتبال دور بودم که متاسفانه نتوانستم برای این تیم بازی کنم.

چند سال است به استقلال پیوسته اید و قرارداد شما چند ساله است؟

امسال سال سومی است که در خدمت تیم بزرگ و پرطرفدار استقلال هستم که دو سال قبل دو فصل در تیم امیدهای ایم تیم بوده ام.و حالا هم از اول این فصل به عضویت تیم بزرگسالان در آمده ام.سال اولی که به تیم امیدها آمده بودم تو تست های تیم که زیر نظر آقای سیروس دین محمدی به عضویت تیم امید استقلال در آمده ام.

صحبت های پایانی شما را با کاربران سایت مهرورزی میشنویم

در آخر هم جا دارد از تمام کسانی که در این راه یارو یاور و پشتیبان من بوده اند تشکر ویژه ای کنم و همین طور تشکر از سایت مهرورزی که  این وقت را در اختیار من گذاشته اند ممنون و سپاسگذارم

همچنین فرا رسیدن سال جدید را به همه ایرانیان عزیز تبریک عرض می کنم و آرزوی سالی خوب و خوش همراه با سلامتی برای همه آرزومندم.

mehrvarzi.ir

 

 

 

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.