مشروح اخبار

مسئول همیشه غایب مجمع تشخیص/ چرا رئیس‌جمهور برای مصلحت مردم ارزشی قائل نیست؟

مسئول همیشه غایب مجمع تشخیص/ چرا رئیس‌جمهور برای مصلحت مردم ارزشی قائل نیست؟

مهرورزی: غیبت‌های مکرر حسن روحانی در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام این سئوال را به‌وجود آورده که وی چه مشغله‌ای دارد که به این جلسات نمی‌رسد؟

به نقل از مشرق، سریال بی‌اعتنایی‌های حجت‌الاسلام حسن روحانی به جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام نه تنها با فوت هاشمی رفسنجانی گسسته نشد بلکه دنباله‌دار هم شد.

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام روز شنبه به ریاست آیت الله محمد علی موحدی کرمانی برگزار شد اما بازهم تصاویری که ازاین جلسه منتشر شده، نشان دهنده جالی خالی روحانی در این جلسات است.

جالب اینجاست که در این جلسه اکثر شخصیت‌های اصلی نظام از جمله رئیس‌قوه مقننه، رئیس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله شاهرودی و … حضور داشتند اما رئیس‌جمهور باز هم همیشه غایب جلسات مجمع بود.

سرویس سیاست مشرق در گذشته گزارشی مفصل دربار غیبت‌های مکرر روحانی در جلسات مجمع منتشر کرد که نشان می‌داد، رئیس‌جمهور در 77 درصد از جلسات مجمع شرکت نکرده است اما با این غیبت‌های پشت سر هم این میزان درصد این غیبت‌ها هر روز در حال افزایش است. البته محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت یازدهم درباره علت غیبت طولانی‌مدت رئیس‌جمهور در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: «علت عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام، مشغله کاری است.» که البته این موضوع عذر بدتر از گناه و بیشتر زیرسئوال بردن اهمیت مجمع تشخیص مصلحت نظام و خلاف قانون اساسی است.

mehrvarzi.ir

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.