مشروح اخبار

کمیته امداد خراسان شمالی در جایگاه دوم ایجاد اشتغال

کمیته امداد خراسان شمالی در جایگاه دوم ایجاد اشتغال

مهرورزی: مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با بیان اینکه امسال کمیته امداد این استان با ایجاد ۸۰۰ شغل در جایگاه دوم قرار گرفته است، گفت: هم‌اکنون بیش از ۳۰ هزار خانوار زیرپوشش این نهاد هستند که جمعیت قابل‌توجهی است.

به نقل از روابط عمومی کمیته امداد خراسان شمالی در نشست شورای عالی سرمایه‌گذاری شیروان با بیان اینکه اگر امام (ره) کمیته امداد را تاسیس نمی‌کرد با چالش بزرگی روبه‌رو می‌شدیم، گفت: رسالت اصلی کمیته امداد توانمند کردن خانواده‌ها در بحث اشتغال است.

وی با بیان اینکه امسال کمیته امداد خراسان شمالی با ایجاد ۸۰۰ شغل در جایگاه دوم قرار گرفته است، افزود: هم‌اکنون بیش از ۳۰ هزار خانوار زیرپوشش این نهاد هستند که جمعیت قابل‌توجهی است.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ۱۷ هزار شغل در مجموعه افراد زیرپوشش این نهاد چرخش دارد و هدف اصلی هم ایجاد اشتغال برای مددجویان است

اهرابی با اشاره به اعتبارات کمیته امداد شیروان طی امسال، گفت: در سال جاری ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای این شهرستان ابلاغ شده که تاکنون فقط ۴۱ درصد آن جذب‌ شده است.

فرماندار شیروان هم در این نشست گفت: کمیته امداد تاکنون اقدامات خوبی در راستای توانمندسازی افراد زیرپوشش انجام داده که با کارآفرینی، فعال کردن مشاغل کشاورزی، صنعتی و اقتصادی توانسته نقش خوبی ایفا کند.

عباسعلی صفایی همچنین یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان نظام را بحث بیکاری و ایجاد اشتغال عنوان کرد.

منبع:فارس

mehrvarzi.ir

 

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.