مشروح اخبار

تسهیلات کم‌بهره به زندانیان آزاد شده جرائم غیرعمد در اردبیل پرداخت می‌شود

تسهیلات کم‌بهره به زندانیان آزاد شده جرائم غیرعمد در اردبیل پرداخت می‌شود

مهرورزی: مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تسهیلات کم‌بهره به زندانیان آزاد شده جرائم غیرعمد مالی در استان اردبیل پرداخت می‌شود.

بهروز زلالی ظهر امروز در جلسه ستاد مردمی دیه در اردبیل اظهار داشت:‌ یکی از اولویتهای کمیته امداد استان اردبیل پرداخت تسهیلات به افراد تحت پوشش است که در این زمینه ارائه تسهیلات کم‌بهره به زندانیان آزاد شده جرائم غیرعمد در اردبیل پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به این‌که هم‌اکنون بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی و اقتصادی در زندان به سر می‌برند، افزود: اگر آزادی این  این افراد به صورت مطلوب فراهم شود، بی‌شک شاهد حضور هیچ زندانی جرائم غیرمالی در زندان نخواهیم بود.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل از آمادگی کمیته امداد امام خمینی(ره) برای ارائه تسهیلات به افراد نیازمند و تحت پوشش خبر داد و  گفت: امسال در این زمینه اقدامات بسیار خوبی انجام شده و گامهای بزرگی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای خانواده‌های تحت پوشش برداشته شده است.

زلالی تصریح کرد‌: اگر بتوانیم شرایط اشتغال را برای اقشار مختلف مردم را در جامعه فراهم کنیم، بی‌شک شاهد کاهش آسیبهای اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد خواهیم بود و علاوه بر آن هیچ فردی بدون مشکل کمبود مالی در زندان به سر نخواهد برد.

وی بیان کرد:‌کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل علاوه بر ارائه تسهیلات به افراد تحت پوشش کمک به شهریه دانشجوبان نیازمند و اهدای جهیزیه به افراد نیازمند را مبنای کار خود قرار داده و این امر توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) به طور متناوب انجام می‌شود تا بتوانیم دغدغه و مشکلات قشر نیازمند جامعه را هموار سازیم.

منبع:تسنیم

mehrvarzi.ir

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.