over over

مشتری‌مداری نفتی

اکنون که قیمت جهانی نفت به زیر ۱۰۰ دلار رسیده است مقامات نفتی کشور باید سیاست مشتری مداری را کنار بگذارند و از ابزار اوپک برای مقابله با کاهش بیش از پیش قیمت ها استفاده کنند.

 

بی اعتنایی افکار عمومی نسبت به نامه کذایی!

اکنون باید از سران و عوامل فتنه آمریکایی اسرائیلی ۸۸ پرسید بعد از آن خیانت بزرگ به اسلام و انقلاب و مردم و نظام که تمامی اسناد و شواهد غیرقابل انکار آن موجود و در میدان دید مردم است، چگونه می‌توانید انتظار داشته باشید بدون توبه صریح، اعلام برائت از مثلث آمریکا و اسرائیل و انگلیس که بی‌پرده در خدمت آن بوده‌اید و قبل از تحمل مجازات که بی‌تردید برای برخی از فتنه‌گران، بسیار سنگین خواهد بود و… نامه کذایی مورد اعتنای مردم باشد؟!

 

۷ خوان منفی

نشسته روبرویم سرش پایین و حرفی برای جواب دادن ندارد: درست میگید آقا مصطفی خودمم میدونم دارم اشتباه میکنم ولی چه کنم پدر و مادرم در جواب تقاضایم برای ازدواج فقط میخندند و اصلا توجهی ندارند

 

جرات خلع سلاح مقاومت را چه کسی دارد؟

همگان متفق القولند که دنیای امروز دنیای ظلم و ستمگری است، در چنین دنیایی توجهی به افراد شریف و مدافع حقوقشان نمی شود، در چنین دنیایی توجهی به کشته شدن بیش از ۶۰۰ کودک نمی شود.

 

انعکاس اخبار فرگوسن توسط ایران هیبت آمریکا را شکست

مدیر مرکز دیپلماسی عمومی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می‌گوید حوادث اخیر فرگوسن تأثیرات منفی قابل توجهی را بر باور و برداشت سایر کشورهای جهان از آمریکا داشته است و پوشش خبری برخی کشورها نظیر روسیه و ایران تا حدی در ایجاد این تصویر منفی دخیل بوده است.

 
رنگ های اشتها آور
  تاريخ ارسال مطلب : ۹۲/۰۹/۰۶
بازدید : 0 بازدید
13920904000005_PhotoL
اشتراک گذاري در شبکه هاي اجتماعي
facebook tw tw tw

به گزارش مهرورزی:

یک عکاس هنرمند تصمیم گرفته است با چیدن اشیا و خوراکی ها، عکس های طبیعی را در عکس هایش نشان دهد.

بخش عمده کار وی روی رنگ ها و جاودانه شدن گیاهان آب نباتی از طریق میوه ها و سبزیجات و اشیا برای هر سلیقه ای متمرکز شده است.  شما در این جا انفجار رنگ ها را که چقدر زیبا و افسون کننده و بعضی نیز اشتها آور هستند را مشاهده می کنید.

با توجهی اندک به بعضی از رنگها متوجه می شوید بعضی از خوراکیها که طرفداران زیادی هم دارد از چه رنگ های وسوسه  آوری تشکیل شده اند شکلات هایی که امروزه مضرات آن برای کسی پوشیده نیست و همچنین نوشیدنی هایی که کارشناسان زیادی آنها را عامل بیماری های زیادی دانسته اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظرات