over

بازدید روزانه ۱۰ هزار نفر از نمایشگاه صنایع دستی کشور

مهرورزی: فرماندار نوشهر گفت: نمایشگاه ملی صنایع دستی در پارک نگین نوشهر با ۱۰۰ غرفه از ۲۰ استان کشور برپا شد که روزانه بیش از ۱۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

 

نامگذاری سال ، تدبیر هوشمندانه رهبر انقلاب

مهرورزی: نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نامگذاری سال ۹۴ به نام دولت و ملت همدلی و همزبانی از تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری است که به انسجام داخلی بیشتر کمک خواهد کرد.

 

بودجه اشتغال را ۴ برابر افزایش دادیم

مهرورزی: نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه اختصاص یافته در حوزه اشتغال پایین بود و با جلساتی که در این زمینه در مجلس شورای اسلامی داشتیم، توانستیم بودجه اشتغال را به چهار برابر افزایش دهیم.

 

افزایش ۳۰ درصدی سفرهای راهیان نور

مهرورزی: کاروان های راهیان نور امسال نیز همانند سال های گذشته حضوری پر رنگ در یادمان های دفاع مقدس استان خوزستان دارد به گونه ای برآوردهای اولیه از افزایش ۳۰ درصدی اعزام این کاروان ها حکایت می کند.

 

با پیروزی انصار الله در یمن سرنوشت ملتها در خاورمیانه متحول می شود

مهرورزی: محسن رضایی با عنوان پاسدار انقلاب اسلامی در نامه ای به عبدالملک الحوثی، رهبر انقلابی یمن، تاکید کرد: با پیروزی انصار الله ادبیات سیاسی جهان و بلکه مسیر و سرنوشت ملتها در خاورمیانه متحول می شود.

 

امام خمینی : شما این کشور را به منافقین می‌سپارید

مهرورزی :در این روز مقارن با ایام نوروز سال ۱۳۶۸ آقای منتظری که به دلیل سوابق انقلابیش از سوی مجلس خبرگان به عنوان قائم مقام رهبری منصوب شده بود به دستور امام خمینی(ره) طی پیامی تاریخی عزل شد.

 

مخالفین مکتب اقتصاد اسلام چه کسانی هستند؟

مهرورزی: چرا اقتصاد اسلامی هنوز به رسمیت شناخته نمی‌شود؟ مخالفان جریان اقتصاد اسلامی چه کسانی هستند؟ دولت‌های پس از انقلاب مانند اصلاحات، هاشمی و احمدی‌نژاد درباره‌ی اقتصاد اسلامی چه نظری داشتند؟

 

برنج بخورید و لاغر شوید!

مهرورزی: محققان به شیوه جدیدی از طبخ برنج دست یافته اند که با استفاده از این روش نه تنها می توان کالری های حاصل از برنج را کاهش داد بلکه عدم اضافه وزن و چاقی را نیز به دنبال دارد.

 

نوشیدن و بوییدن گلاب سردرد را برطرف می کند

مهرورزی:عضو هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: نوشیدن و بوییدن گلاب سردرد را برطرف می کند.

 

۲ نکته در دقیقه ۹۰ توافق هسته‌ای

مهرورزی: به قول غربی ها شیطان در جزئیات است و کاملا محتمل است که طرف غربی پس از آنکه در یک توافق سیاسی ایران را به آنچه می خواهد متعهد کرد، در جزئیات انجام تعهدات خود سرباز زند یا آن را چنان پیچیده کند که عملا تفاونی با عمل نکرده نداشته باشد.

 

پذیرش قطعنامه‌مقاومت۱۱ساله‌رابه‌بادمی‌دهد

مهرورزی: حسین شریعتمداری در مقاله امروز کیهان نوشت پذیرش قطعنامه فصل هفتمی خلاف امنیت ملی ایران است و همه مقاومت ۱۱ ساله در چالش هسته‌ای را به باد می‌دهد.

 

راه حلی برای خروج وزارت نیرو از بن بست

مهرورزی: اگر افزایش قیمت برق در بخش خانگی صرفاً برای پرمصرف ها اعمال می شد، هم انگیزه کاهش مصرف برق در مشترکین پرمصرف افزایش می یافت و هم سرمایه گذاری برای تولید برق توجیه اقتصادی پیدا می کرد.

 

آرشیو اخبار


رنگ های اشتها آور
  تاريخ ارسال مطلب : ۹۲/۰۹/۰۶
کد خبر : 1310
13920904000005_PhotoL
اشتراک گذاري در شبکه هاي اجتماعي
facebook tw tw

به گزارش مهرورزی:

یک عکاس هنرمند تصمیم گرفته است با چیدن اشیا و خوراکی ها، عکس های طبیعی را در عکس هایش نشان دهد.

بخش عمده کار وی روی رنگ ها و جاودانه شدن گیاهان آب نباتی از طریق میوه ها و سبزیجات و اشیا برای هر سلیقه ای متمرکز شده است.  شما در این جا انفجار رنگ ها را که چقدر زیبا و افسون کننده و بعضی نیز اشتها آور هستند را مشاهده می کنید.

با توجهی اندک به بعضی از رنگها متوجه می شوید بعضی از خوراکیها که طرفداران زیادی هم دارد از چه رنگ های وسوسه  آوری تشکیل شده اند شکلات هایی که امروزه مضرات آن برای کسی پوشیده نیست و همچنین نوشیدنی هایی که کارشناسان زیادی آنها را عامل بیماری های زیادی دانسته اند.