over

فرش دستباف اصفهان به حاشیه رفت

مهرورزی: فرش دستباف، محصول دست زنان هنرمندی است که گیسوان هنر را با سرپنجه عشق‌ خود شانه می‌کشند.

 

آیین‌های شب یلدا در کردستان

مهرورزی: شب یلدا را در کردستان «شه‌و چله» و «شه‌و زستان» می‌نامند، اصلی‌ترین ویژگی شب چله، جمع شدن تعدادی خانواده‌ در منزل بزرگ خاندان است.

 

فتنه در ۹دی‌ از تاریخ‌ سیاسی‌ ایران‌ محو شد

مهرورزی: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در ۹ دی ماه سال ۸۸، فتنه و اندیشه‌های متمایل به آن همه با هم از صفحه تاریخ سیاسی ایران محو و دیگر قابلیت احیا ندارند.

 

وزیر راه با اجرای متروی ورامین مخالف نیست

مهرورزی:رئیس مجمع نمایندگان استان تهران و نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به بررسی طرح ایجاد قطار حومه ای در مناطق پیرامونی کلانشهرها گفت: وزیر راه مخالفتی با اجرای پروژه متروی ورامین ندارد.

 
over

درشت‌نمایی ریزها !

مهرورزی: این روزها، در حالی که مذاکرات هسته‌ای کشورمان با گروه ۵+۱ به مراحل حساسی رسیده است و حریف خواسته نهایی خود مبنی بر توقف کامل فعالیت اتمی جمهوری اسلامی ایران را پنهان نمی‌کند، کسانی در داخل کشور دقیقاً همان هدف نهایی دشمن را به تکرار نشسته‌اند.

 

بی‌انصاف‌تر از آمریکا

مهرورزی:تمام سرویس‌های اطلاعاتی، اندیشکده‌ها و دانشگاه‌های غربی می‌گویند ایران راه طولانی را در زمانی کوتاه طی کرده اما احمد شیرزاد می‌گوید کلا خبری نیست، چرا که اساسا نمی‌داند خبر کدام است و کدام نیست!

 

«ژان وال ژان» در قیطریه

مهرورزی:در قیطریه آنهایی که سوار مازراتی، بنز و پورشه‌های میلیاردی، ‏کوچه‌های ویلان را اتوبان می‌کنند همه‌شان بد بورژوا نیستند، بینشان ‏ژان وال ژان هم هست.

 


رنگ های اشتها آور
  تاريخ ارسال مطلب : ۹۲/۰۹/۰۶
بازدید : 8
13920904000005_PhotoL
اشتراک گذاري در شبکه هاي اجتماعي
facebook tw tw tw

به گزارش مهرورزی:

یک عکاس هنرمند تصمیم گرفته است با چیدن اشیا و خوراکی ها، عکس های طبیعی را در عکس هایش نشان دهد.

بخش عمده کار وی روی رنگ ها و جاودانه شدن گیاهان آب نباتی از طریق میوه ها و سبزیجات و اشیا برای هر سلیقه ای متمرکز شده است.  شما در این جا انفجار رنگ ها را که چقدر زیبا و افسون کننده و بعضی نیز اشتها آور هستند را مشاهده می کنید.

با توجهی اندک به بعضی از رنگها متوجه می شوید بعضی از خوراکیها که طرفداران زیادی هم دارد از چه رنگ های وسوسه  آوری تشکیل شده اند شکلات هایی که امروزه مضرات آن برای کسی پوشیده نیست و همچنین نوشیدنی هایی که کارشناسان زیادی آنها را عامل بیماری های زیادی دانسته اند.