over over

شما که در فتنه به اسلامیت و جمهوریت نظام پایبند نبودی!

انبارلویی خطاب به محمد خاتمی تاکید کرد: شما که در فتنه ۸۸ نشان دادید نه به اسلامیت نظام پایبند هستید و نه به جمهوریت نظام، چگونه می‌شود سخن از آشتی به میان ‌آورید؟

 

وزیر “فوتبال” دوست ندارد؟!

خودمان را آماده کرده بودیم که گزارشی درباره کارلوس کی‌روش و ثبت یک رکورد تاریخی برای فوتبال ایران بنویسیم.

 

سواستفاده از سیمین برای تحقیر انقلاب

اگر این جماعت که لعن و نفرین و فحش و فضیحت نثار من کرده‌اند از تبار همان جماعتند که وقت فاتحه در روز شهادت امام جعفر ابن محمد(ع) سوت و کف می‌زدند زهی سعادت بر من که نفرینشان هم از جنس همان سوت و کف است و از جنس هباء منثوراست.

 

درسی‌که روحانی باید از توهم مصدق بگیرد

ما از مصدق دو درس باید فراگیریم: ۱. به آمریکا اعتماد نکنیم و ۲. تحریم عامل سقوط ما نخواهد شد…. وقت آن رسیده تا مردان دولت اعتدال، از خیره شدن به مذاکرات به عنوان شاه کلید حل مشکلات کشور عزل نظر کنند و به ظرفیت داخلی معطوف شوند

 

جاسوسی بی سابقه از کابینه اسرائیل!

کارشناس امور امنیتی رژیم صهیونیستی مقاله ای بر علیه بنیامین نتانیاهو منتشر و ضمن تمسخر وی عنوان کرده که محمد ضیف فرمانده کل گردان های قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس” توانسته از داخل مقر خود در زیر زمین جاسوسی را در داخل کمیته امنیتی کابینه اسرائیل بگمارد.

 
رنگ های اشتها آور
  تاريخ ارسال مطلب : ۹۲/۰۹/۰۶
بازدید : 0 بازدید
13920904000005_PhotoL
اشتراک گذاري در شبکه هاي اجتماعي
facebook tw tw tw

به گزارش مهرورزی:

یک عکاس هنرمند تصمیم گرفته است با چیدن اشیا و خوراکی ها، عکس های طبیعی را در عکس هایش نشان دهد.

بخش عمده کار وی روی رنگ ها و جاودانه شدن گیاهان آب نباتی از طریق میوه ها و سبزیجات و اشیا برای هر سلیقه ای متمرکز شده است.  شما در این جا انفجار رنگ ها را که چقدر زیبا و افسون کننده و بعضی نیز اشتها آور هستند را مشاهده می کنید.

با توجهی اندک به بعضی از رنگها متوجه می شوید بعضی از خوراکیها که طرفداران زیادی هم دارد از چه رنگ های وسوسه  آوری تشکیل شده اند شکلات هایی که امروزه مضرات آن برای کسی پوشیده نیست و همچنین نوشیدنی هایی که کارشناسان زیادی آنها را عامل بیماری های زیادی دانسته اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظرات