over over

چرا امام پهلوی را قبول نکرد ؟

اوج‌گیری قیام خونین مردم ایران به رهبری امام‌خمینی(ره) در نیمه دوم سال ۱۳۵۷ باعث شد تا شاه که پیش ‌از این اعتنای چندانی به نهضت نداشت، گستردگی این حرکت و ناتوانی نظام را به شکلی جدی و البته دردناک احساس کند.

 

اوباما ؛ غلامی پا در زنجیر

من سوگند یاد می‌کنم که هر کس در جهان، با الفبای سیاست آشنا باشد درمی‌یابد که آن‌چه بوش پسر و اوباما پیرامون پرورش و تولید تروریست در کشورهای اسلامی انجام دادند، همه انشائی بود که صهیونیزم جهانی برای‌شان نوشته و آنان روخوانی کرده‌اند.

 

انگلیس از آمریکا بدتر آمریکا از انگلیس بدتر

کیست که نداند بازی مضحک مبارزه با تروریست‌ها که آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها مدعی آن هستند، بخشی از به رسمیت شناختن تروریسم مورد حمایت آنان است تا به سیاست مداخله جویی خود در جهان اسلام مشروعیت بدهند

 

پیشنهاد شریعتمداری برای تنبیه بی سر و پای انگلیسی

انتظار آن است رئیس‌جمهور محترم به عنوان کمترین برخورد با اهانت نخست‌وزیر انگلیس به جمهوری اسلامی و مردم ایران، اعلام کنند مادام که نخست‌وزیر انگلیس رسما از ایران و مردم آن عذرخواهی نکند، حضور این کشور در گروه ۵+۱ را نمی‌پذیرند و شرکت در مذاکره‌ای که تیم انگلیس در آن حضور داشته باشد را تحریم ‌کنند.

 

وقتی آب آبرو می‌برد!

الف. ب. آب… این «الفبای مهر» است، که معلم، نوشتن را با همین «آب» به ما آموخت.
«ن و القلم و مایسطرون» در «مکتب آب» قد کشیده. قلم در مکتب آب، با الف. ب. آب… شست و شو کرده و به خرابات، خرامیده. زلالی قلم، از زلالی آب است و هر حرف که می‌نویسیم، خود از قطرات آب است، از برکات آب است.

 
رنگ های اشتها آور
  تاريخ ارسال مطلب : ۹۲/۰۹/۰۶
بازدید : 0 بازدید
13920904000005_PhotoL
اشتراک گذاري در شبکه هاي اجتماعي
facebook tw tw tw

به گزارش مهرورزی:

یک عکاس هنرمند تصمیم گرفته است با چیدن اشیا و خوراکی ها، عکس های طبیعی را در عکس هایش نشان دهد.

بخش عمده کار وی روی رنگ ها و جاودانه شدن گیاهان آب نباتی از طریق میوه ها و سبزیجات و اشیا برای هر سلیقه ای متمرکز شده است.  شما در این جا انفجار رنگ ها را که چقدر زیبا و افسون کننده و بعضی نیز اشتها آور هستند را مشاهده می کنید.

با توجهی اندک به بعضی از رنگها متوجه می شوید بعضی از خوراکیها که طرفداران زیادی هم دارد از چه رنگ های وسوسه  آوری تشکیل شده اند شکلات هایی که امروزه مضرات آن برای کسی پوشیده نیست و همچنین نوشیدنی هایی که کارشناسان زیادی آنها را عامل بیماری های زیادی دانسته اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظرات