over

تبعات تبلیغات زودهنگام؛ شریک شادی و غم‌ راه ورود به مجلس!

مهرورزی: فعالیت‌های غیررسمی انتخاباتی افرادی که احتمالاً قصد ورود به مجلس شورای اسلامی را دارند در آذربایجان‌‌شرقی آغاز شده است و این روزها برخی با ژست‌هایی عجیب و زیرکانه البته بیشتر متظاهر شریک آلام و شادی مردم می‌شوند.

 

ساخت شناور در داخل کشور اتلاف منابع است

مهرورزی: کارشناس رده‌بندی شرکت آسیا با اشاره به اتلاف منابع برای ساخت کشتی‌های توریستی گفت: شرکت فایبر صنعت کیش نیز تخصص کافی برای ساخت این شناورها را ندارد.

 

سپاه محور امنیت در مرز شرقی

مهرورزی: پیشنهاد حذف سپاه از مباحث امنیتی در مرزهای شرقی در حالی مطرح می شود که این رکن نظامی کشور طی سالهای اخیر با اقدامات مردم محور نقش تعیین کننده در ثبات و امنیت منطقه داشته است.

 

هزینه پارک خودرو در مشهد از اجاره بهای مسکن سبقت گرفت

مهرورزی: نحوه اخذ عوارض در توقفگاه های حاشیه خیابان در مشهد یکی از مناقشات بین مردم و شهرداری است. در حال حاضر نرخنامه یک ماهه پارک خودرو از اجاره بهای مسکن در این کلانشهر سبقت گرفته است.

 

طلوع «خاورمیانه جدید» از سمت یمن

مهرورزی: وضعیت این روزهای یمن را می‌توان ترجمان آیه «الَیسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ» دانست که مژده تحولی جدید به نفع مردم ستمدیده خاورمیانه می‌دهد.

 

سفر «غنی» به «تهران»؛ انتظارات و امیدها

مهرورزی: اشرف غنی در سفر ۲ روزه خود به تهران روی موضوعات مختلفی با مقامات ایرانی صحبت کرد که این مذاکرات انتظارات افغانستان را برای گسترش همکاری‌ها میان ۲ کشور افزایش داده است.

 

آل‌سعود چه وقت ماسک مسلمانی خود را برمی‌دارد

مهرورزی: سطح بالای هماهنگی و همکاری دو رژیم سعودی و صهیونیستی در پرونده‌های منطقه‌ای این سوال را مطرح می‌کند که آل سعود چه وقت ماسک «مسلمانی» خود را برمی‌دارد و گشایش سفارت رژیم صهیونیستی در ریاض را اعلام می‌کند.

 

خون سگ‌کشی شیراز، مرهمی بر زخم‌های بازِ سازمان محیط زیست

مهرورزی: ماجرای تلخ سگ کشی در شیراز موجی از اعتراضات مردمی را به دنبال داشت مردمی که پیش از این به آلودگی هوا، بنزین وارداتی، ریزگردها، شکار غیرقانونی، واگذاری‌های غیراصولی مناطق حفاظت شده و… معترض بوده‌اند و پاسخی جز سکوت از مسئولان محیط زیست دریافت نکرده‌اند اما چرا این بار معصومه ابتکار در صف معترضان به سگ کشی قرار گرفته است؟

 

جایگزین سیم های مسی ساخته شد

مهرورزی: یک مخترع ایرانی موفق به ساخت سیم هایی آلومینیومی جایگزین برای سیم های مسی شد که در آنها به هنگام اتصالات، هیچگونه آتش سوزی رخ نمی دهد.

 

اعلام جدیدترین رتبه ایران در نانو

مهرورزی: بنیانگذار ISC با اشاره به وضعیت تولید علم ایران در حوزه نانو گفت: بر اساس آخرین آمار منتشر شده تا مارس ۲۰۱۵ ایران با انتشار ۴ هزار و ۶۶۱ مقاله رتبه ۱۵ را کسب کرده است.

 

آغاز ساماندهی پیامکهای تبلیغاتی

مهرورزی: ساماندهی ارسال خدمات پیامکی در شبکه های ارتباطی با الزام ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه موبایل، مبنی بر دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد فاز اجرایی شد.

 

چند نکته درباره انتخابات آینده

مهرورزی: اصولگرایان سال ۹۴ را سال تصمیم سازی‌های بزرگ برای حفظ امنیت و اقتدار ملی می‌دانند و لذا یک رقابت سالم را می خواهند تدارک کنند و نتیجه آن را برای نشان دادن ثبات و امنیت کشور به نمایش بگذارند.

 

آدرس پول‌های کثیف

مهرورزی: پدیده شوم فساد از زمانی برای خود جا پا پیدا کرد که در دهه اول بعد از پیروزی انقلاب مسئولین و تدبیرکنندگان امور اقتصادی کشور دانسته و ندانسته با روند دولتی کردن اقتصاد فضا و بستر را برای رویش بوته‌های زهرآگین فساد مهیا کردند.

 

لوازم منطقی خاطره گویی به سبک آقای هاشمی

مهرورزی: آیا بهتر نیست که آقای هاشمی به جای استفاده از انبان خاطرات خویش- به ویژه خاطراتی که به اشکال گوناگون قابل خدشه و تخطئه است- به استدلال و اقناع بهای بیشتری دهد تا سخن وی، زمینه بیشتری برای پذیرش داشته باشد؟

 

آرشیو اخبار


رنگ های اشتها آور
  تاريخ ارسال مطلب : ۹۲/۰۹/۰۶
کد خبر : 1310
13920904000005_PhotoL
اشتراک گذاري در شبکه هاي اجتماعي
facebook tw tw

به گزارش مهرورزی:

یک عکاس هنرمند تصمیم گرفته است با چیدن اشیا و خوراکی ها، عکس های طبیعی را در عکس هایش نشان دهد.

بخش عمده کار وی روی رنگ ها و جاودانه شدن گیاهان آب نباتی از طریق میوه ها و سبزیجات و اشیا برای هر سلیقه ای متمرکز شده است.  شما در این جا انفجار رنگ ها را که چقدر زیبا و افسون کننده و بعضی نیز اشتها آور هستند را مشاهده می کنید.

با توجهی اندک به بعضی از رنگها متوجه می شوید بعضی از خوراکیها که طرفداران زیادی هم دارد از چه رنگ های وسوسه  آوری تشکیل شده اند شکلات هایی که امروزه مضرات آن برای کسی پوشیده نیست و همچنین نوشیدنی هایی که کارشناسان زیادی آنها را عامل بیماری های زیادی دانسته اند.