over

آمریکا رجزخوانی نکند

مهرورزی: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با رد هرگونه توافق بد هسته‌ای گفت: کشوری که یک دسته نیرو نمی‌تواند فراهم کند که عاشق دفاع از آمریکا باشند از این رجزها نخواند!

 

آزادراهی که عوارض منطقی ندارد

مهرورزی: آزادراه قم-گرمسار که در مسیر شهرستان های قم، ورامین و گرمسار قرار دارد باعث کاهش مسیر تردد و صرفه جویی در سوخت و وقت مردم شده اما عوارض بالای آن نارضایتی رانندگان را به همراه داشته است.

 

آغاز عملیات برقی کردن قطار تهران‌ ـ مشهد

مهرورزی: عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی از قول وزیر راه و شهرسازی برای آغاز عملیات برقی کردن قطار تهران ـ مشهد در بهار سال ۹۴ خبر داد.

 

جاده جهانی چالوس درانتظار ثبت ملی

مهرورزی: جاده چالوس در حالی در انتظار ثبت نام در فهرست آثار ملی کشورمان است که در کارنامه خود عنوان چهارمین جاده زیبای جهان را به ثبت رسانده است.

 

جولان گرانفروشان در بازار بلیت هواپیما

مهرورزی: هر چند سازمان هواپیمایی کشوری بارها اعلام کرده فروش چارتری در برنامه‌های پروازی وجود ندارد و حتی برای جلوگیری از به هم ریختن بازار حداکثر نرخ بلیت اعمالی در نوروز را نیز ارائه کرده اما آنچه در بازار اتفاق می افتد با شرایط پیش بینی شده فاصله زیادی دارد.

 

فاز سوم هدفمندی چراغ خاموش کلید خورد

مهرورزی: افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت برق از ابتدای اسفند نشان میدهد که دولت رسماً فاز سوم هدفمندی یارانه ها را کلید زده است.

 

عوامل بیدارشدن پرسپولیس

مهرورزی: پرسپولیس در شرایطی برابر نماینده قطر به یک پیروزی پرگل دست پیدا کرد که قبل از این دیدار اوضاعی آشفته داشت و به واسطه نتایج ضعیفی که در لیگ برتر کسب کرده بود، امیدواری برای موفقیتش بسیار اندک شده بود.

 

ترکیه از عملیات نظامی در سوریه دنبال‌چه‌بود؟

مهرورزی: کارشناس مسائل ترکیه در خصوص اهداف ارتش ترکیه از عملیات در خاک سوریه گفت: دور شدن از خطر رودرویی با داعش، افزایش وجهه ملی گرایی در داخل و نیز ورق زدن فصل نوینی از روابط با کردها از جمله اهداف این عملیات بود.

 

معرفی مسئول مرکز ملی‌فضایی تاپایان سال

مهرورزی: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: حکم فردی که قرار است مسئول مرکز ملی فضایی جمهوری اسلامی ایران باشد تا پایان امسال صادر می‌شود.

 

رونمایی از پرنده هدایت پذیر از دور

مهرورزی: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: طراحی و ساخت پرنده هدایت پذیر (پهپاد) ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و شهریور ماه سال آینده رونمایی خواهد شد.

 

جشنواره بین‌المللی خوارزمی آغاز شد

مهرورزی: بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی بدون حضور رئیس‌جمهور در سالن اجلاس سران امروز آغاز به کار کرد در این جشنواره از طرحهای پژوهشی برتر داخلی و خارجی تقدیر می شود.

 

آینده اینترنت؛ یک تحلیل دو جانبه

مهرورزی: آیا اینترنت، مجموع منافع و مزایای جوامع انسانی را گسترش خواهد داد، یا باعث کاهش آن خواهد شد؟ تأثیر اینترنت بر ساختار جامعه ما چه خواهد بود؟ آیا اینترنت قابلیت اجتماعات امروز را جهت حصول مزایا و منافع مستمر در قیاس با شیوه‌های …

 

شترسواری فرانسه درسوریه دولادولانمی‌شود

مهرورزی: سال پنجم بحران سوریه در راه است. اروپایی‌ها هم ظاهرا، سه سال پس از قطع رسمی روابط با دمشق، آسه‌آسه به سوی دمشق راه افتاده‌اند.

 

اطلاعات افشا شده موساد، انتقام از نتانیاهو

مهرورزی: در حالی که بنیامین نتانیاهو اوایل مارس در کنگره آمریکا به رغم مخالفت دموکرات‌های کاخ سفید سخنرانی می‌کند، اسنادی که الجزیره از موساد منتشر کرده است می‌توانند اشاراتی با خود داشته باشند.

 

آرشیو اخبار


رنگ های اشتها آور
  تاريخ ارسال مطلب : ۹۲/۰۹/۰۶
کد خبر : 1310
13920904000005_PhotoL
اشتراک گذاري در شبکه هاي اجتماعي
facebook tw tw

به گزارش مهرورزی:

یک عکاس هنرمند تصمیم گرفته است با چیدن اشیا و خوراکی ها، عکس های طبیعی را در عکس هایش نشان دهد.

بخش عمده کار وی روی رنگ ها و جاودانه شدن گیاهان آب نباتی از طریق میوه ها و سبزیجات و اشیا برای هر سلیقه ای متمرکز شده است.  شما در این جا انفجار رنگ ها را که چقدر زیبا و افسون کننده و بعضی نیز اشتها آور هستند را مشاهده می کنید.

با توجهی اندک به بعضی از رنگها متوجه می شوید بعضی از خوراکیها که طرفداران زیادی هم دارد از چه رنگ های وسوسه  آوری تشکیل شده اند شکلات هایی که امروزه مضرات آن برای کسی پوشیده نیست و همچنین نوشیدنی هایی که کارشناسان زیادی آنها را عامل بیماری های زیادی دانسته اند.