مشروح اخبار

تصمیم بازگشت خواننده فراری با روی کار امدن دولت اعتدال

تصمیم بازگشت خواننده فراری با روی کار امدن دولت اعتدال

به گزارش مهرورزی: حضور در کنسرت های مختلط و خو گرفتن با آداب و رسوم موسیقی غرب خصیصه ای بود که عقیلی از آن غافل نشد و تصویر منتشر شده از وی با زنان نیمه برهنه نشان از چهره واقعی اعتقادی او و دهن کجی به اعتقادات مردم مسلمان ایران داشت.
البته انحرافات شادمهر عقیلی پس از خروج از ایران به همین چند مسئله اخلاقی خلاصه نشد و او با دو آهنگ «رویای ما» و «یه دختر» که به صورت مشترک با خواننده فراری ابی اجرا شده بود، عملا نظرات خود را از لحاظ سیاسی نیز به رخ مردم ایران کشید و مخالفت های خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی علنی تر از گذشته کرد.
اما «دهاتی» یکی از آلبوم های عقیلی بود که اردیبهشت ماه سال78 توسط شرکت فرهنگی هنری «فارس نوا» منتشر شد. شرکت پخش کننده آلبوم دهاتی برای گرفتن مجوز با موانعی از سوی وزارت ارشاد روبرو شد به طوری که شادمهر بارها مجبور شد ترانه‌های این کار را بازخوانی و اصلاح کند.
نکته قابل توجه آنجاست که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید گویا فضای بیش از آنکه برای انقلابیون باز شود برای ضدانقلابیون باز شده است چرا که خبرها حاکی از آن است که آلبوم دهاتی شادمهر عقیلی که با آهنگ هایی بر علیه نظام جمهوری اسلامی خود را به عرصه موسیقی بازگردانده، قرار است در تهران بازپخش شود.
براساس این گزارش خبرگزاری ایسنا با انتشار خبری مدعی شد: « اکنون شرکت «ایران‌گام» پس از سال‌ها آلبوم «دهاتی» را با طراحی جلد متفاوت به بازار فرستاده است. »
جالب است که خبرگزاری ایسنا در پاین خبر خود تاکید می کند که شادمهر عقیلی خواننده، آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده و ترانه سرا است که با انتشار چند آلبوم موسیقی در ایران کار خود را آغاز کرد. وی پس از مدتی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد.
به نظر می رسد پس از رامین پرچمی بازیگر ضدانقلابی که در حوادث سال 88 به خوبی از خجالت جمهوری اسلامی ایران در آمد، امروز نوبت به شادمهر عقیلی رسیده است که پس از اعلان تهمت های فراوان به نظام ایران، اکنون با سری بلند و با افتخار به عرصه موسیقی این کشور بازگردد.

منبع:آوینی فیلم

Related posts

5 Comments

  1. ناشناس

   ایول دمت گرم! شادمهر از سیاست بیزاره! شادمهر بهترینه تا جونتون دربیاد! لیاقت شما امثال تتلو هست نه استاد شادمهر که 32 نوع ساز رو بلده! شادمهر کسیه که مجله آمریکایی اونو سلاح ایران علیه آمریکا معرفی کرد! اون موقع مردم ایران موسیقی خارجی گوش میکردن ولی شادمهر توجه ها رو بخودش جلب کرد! 10 میلیون نسخه فروش آلبوم دهاتی گواه این مسئله هست! جرم شادمهر فقط محبوبیت بود!

   Reply
 1. ناشناس

  متاسفم که بد قضاوت می کنید آنهم برخلاف تمامی آیین های دین اسلام؛ زود فراموش کردید خواننده ای را که وسعت سبز را برای حمید غلامعلی در تجلیل مقام جانبازان ساخت. یا ترانه یاس را در وصف بانوی اول اسلام حضرت فاطمه به ان زیبایی اجرا کرد که هیچ گاه کس دیگری نتوانست موفقیت این آهنگ رو تکرار کنه ، و اینکه ایشون در یکی از کنسرت هاشون در کشور کانادا- شهر تورنتو این آهنگ مذهبی رو با پیانو اجرا کردند
  همچینین اضافه کنم که ترانه رویای ما هیچ ارتباطی به حوادث سال 88 ندارد و صرفا یک آهنگ بشر دوستانه است که اعلام تنفر خودش رو از جنگ و کشته شدن کودک های بیگناه می کنه … به شعر مراجعه می کنم:

  من رویایی دارم رویای آزادی

  رویای یک رقص بی وقفه از شادی

  من رویایی دارم از جنس بیداری

  رویای تسکینِ این درد تکراری

  درد جهانی که از عشق تهی می شه

  درد درختی که می خشکه از ریشه

  درد زنایی که محکوم آزارن

  یا کودکایی که تو چرخه ی کارن

  ♫♫♫

  تعبیر این رویا درمون دردامه

  درمون این دردا تعبیرِ رویامه

  رویای من اینه دنیای بی کینه

  دنیای بی کینه رویای من اینه

  من رویایی دارم رویای رنگارنگ

  رویای دنیایی سبز و بدون جنگ

  من رویایی دارم که غیر ممکن نیست

  دنیایی که پاکه از تابلوهای ایست

  دنیایی که بمب و موشک نمی سازه

  موشک روی خواب کودک نمی ندازه

  دنیایی که تو اون زندونا تعطیلن

  آدم ها به جرم پرسش

  نمی میرن نمی میرن.

  اصلا خوب نیست که تمام مردم ایران این آهنگ رو شنیدن و کتاب آقای گلرویی هم به نام همین شعر در کتاب فروش ها هست و مجوز گرفته- که اگر چنین بود که به نوشته شما مربوط به حوادث سال 88 بود اصلا همچین اتفاقی نمی افتاد- و شما اینگونه و فقط بخاطر تخریب شخصیت ااین خواننده آنهم بازهم اعلام می کنم برخلاف شرع اسلام یه همچین قضاوتی بکنید.

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.